Liikkuva Suomi yhteystiedot

Innostaminen on taitolaji, me osaamme sen.

Ole meihin yhteydessä.

Liikkuva Suomi yhteystiedot

Innostaminen on taitolaji, me osaamme sen.

Ole meihin yhteydessä.

Joukkueemme

Tiimimme auttaa sinua pääsemään tavoitteisiin ja kohti entistä parempaa hyvinvointia

Antti Luukkanen

Kumppanuudet, myynti ja valmennus

044 381 3336

antti.luukkanen@liikkuvasuomi.fi

Tutustu lisää

Suvi Hautamäki

Asiakkuudet ja hankkeet

040 745 3879

suvi.hautamaki@liikkuvasuomi.fi

Tiina Ven

Valmennus ja kehitys

040 562 0051

tiina.ven@liikkuvasuomi.fi

Kirsi Roos

Valmennus

045 633 9373

kirsi.roos@liikkuvasuomi.fi

Janne Kari-Koskinen

Valmennus ja asiakkuudet

040 736 6931

janne.kari-koskinen@liikkuvasuomi.fi

Kalle Lassila

Valmennus

Maria Pennanen

Valmennus ja hankkeet

044 520 8363

maria.pennanen@liikkuvasuomi.fi

Maria Lappalainen

Myynti ja valmennus

maria.lappalainen@liikkuvasuomi.fi

Karita Toivanen

Myynti

040 566 1662

karita.toivanen@liikkuvasuomi.fi

Yhteydenottopyyntö

Jätä yhteystietosi viereiseen lomakkeeseen niin otamme sinuun yhteyttä ja kerromme lisää.