Liikkuva Suomi yhteystiedot

Innostaminen on taitolaji, me osaamme sen.

Ole meihin yhteydessä.

Liikkuva Suomi yhteystiedot

Innostaminen on taitolaji, me osaamme sen.

Ole meihin yhteydessä.

Joukkueemme

Tiimimme auttaa sinua pääsemään tavoitteisiin ja kohti entistä parempaa hyvinvointia

Aki Helander

Kehitysjohtaja

044 04000 97

aki.helander@liikkuvasuomi.fi

Antti Luukkanen

Kumppanuudet, myynti ja valmennus

044 381 3336

antti.luukkanen@liikkuvasuomi.fi

Tutustu lisää

Tiina Ven

Valmennus ja kehitys

040 562 0051

tiina.ven@liikkuvasuomi.fi

Kirsi Roos

Valmennus

045 633 9373

kirsi.roos@liikkuvasuomi.fi

Emmi Jokinen

emmi.jokinen@liikkuvasuomi.fi

Kalle Lassila

Valmennus

Maria Pennanen

Valmennus ja hankkeet

044 520 8363

maria.pennanen@liikkuvasuomi.fi

Yhteydenottopyyntö

Jätä yhteystietosi viereiseen lomakkeeseen niin otamme sinuun yhteyttä ja kerromme lisää.